Berlin játszóvár: Eszköz mérete: 5,55 x 2,10 x 3,30 m Szabadesés magassága: 2,4 m Legkisebb tere (ütéscsillapitó talaj legkisebb mérete): 9,15 x 6,30 m Az eszközhöz ütéscsillapító talaj szükséges. Az ár nem tartalmazza a telepítési és szállítási költséget, valamint az ütéscsillapító talaj kiépítését.
| Cikkszám | Berlin játszóvár FJV-1056 |
| Raktárkészlet | elérhető |
| Garancia | 1 év |
| Súly | 275 kg |
| Alapanyag | Telitett borovi fenyő szerkezet, acél lábak és szerkezeti elemek, rétegelt lemez, műanyag csúszdapálya |
| Méret | 5,55 x 2,10 x 3,30 m |
| Ajánlott korcsoport | 3-14 év |
| Szállítási adatok | Nagy darabokban. Legnagyobb eleme a torony: 1000x1000x3100 mm |
| Tanúsítvány szám | M6 69268458 0001 |
| Tanúsítási szabványok | MSZ EN 1176-1 és 1176-3 |