DIEGO játékvár FJV-1001. Játék mérete: 4,68 x 4,52 x 3,49 m. Szabadesés magassága: 2,3 m Legkisebb ütéscsillapító tere: 7,98 x 8,40 m Ütéscsillapító talaj kiépítése szükséges! Az ár nem tartalmazza a szállítást és telepítést illetve az ütéscsillapító talaj kialakítását.
| Cikkszám | Diego játszóvár FJV-1001 |
| Raktárkészlet | elérhető |
| Garancia | 1 év |
| Súly | 390 kg |
| Alapanyag | Telitett borovi fenyő tartóoszlopok, fém részek minősitett, vastagfalú, horganyzott acélcső. |
| Méret | 4,68 x 4,52 x 3,49 m |
| Ajánlott korcsoport | 3-14 év |
| Szállítási adatok | Nagy egységekben. Legnagyobb darabja: 1000x1000x3500 mm |
| Tanúsítvány szám | M6 69268456 0001 |
| Tanúsítási szabványok | MSZ EN 1176-1 és 1176-3 |