Kétüléses hinta 1 db lap- és 1 db bébiülőkével Eszköz mérete: 4 x 3,15 x 2,29 m Szabadesés magassága: 1,35 m Ütéscsillapító talaj legkisebb mérete természetes ütéscsillapító anyag felhasználásával: 7,7 x 3,5 m. Az ár nem tartalmazza az ütéscsillapitó talaj kiépítési, valamint a szállítási és telepítési költségét. Az ár tartalmazza a hintaülőkék árát.
| Cikkszám | HI-109 V Kétüléses hinta 1 lap- és 1 bébiülőkével |
| Raktárkészlet | elérhető |
| Garancia | 1 év |
| Súly | 80 kg |
| Alapanyag | Telitett borovi fenyő oszlopok, felső rúdja minősitett acél, ülőkéi alubetétes, vulkanizált gumival bevontak |
| Méret | 4 x 3,15 x 2,29 m |
| Ajánlott korcsoport | 0-14 év |
| Szállítási adatok | Egyben szerelve |
| Tanúsítvány szám | M6 69265149 0001 |
| Tanúsítási szabványok | MSZ-EN-1176-1 és 1176-2 +AC. szabvány szerint |