HI-110A Fészekhinta 1m kosárral Eszköz mérete: 4 x 3,15 x 2,29 m Szabadesés magassága: 1,5 m Ütéscsillapító talaj mérete: természetes ütéscsillapító talajanyag felhasználásával: 8,0 x 3,5 m Az ár nem tartalmazza az ütéscsillapitó talaj kiépítési költségét, valamint a szállítást és telepítést. Az ár tartalmazza a hintaülőke árát is.
| Cikkszám | HI-110 A Fészekhinta, 1,0 m-es kosárral |
| Raktárkészlet | elérhető |
| Garancia | 1 év |
| Súly | 100 kg |
| Alapanyag | Telitett borovi fenyő tartóoszlopok, felső rúdja minősitett, vastagfalú, horganyzott acélcső, szabványos acélbetétes ülőkével, melynek kosár átmérője 1000 mm |
| Méret | 4 x 3,15 x 2,29 m |
| Ajánlott korcsoport | 0-14 év |
| Szállítási adatok | Egységenként szállítva. |
| Tanúsítvány szám | M6 69268444 0001 |
| Tanúsítási szabványok | MSZ EN-1176-1 és 1176-2 +AC. szabvány szerint |