HI-115. Kötélhinta 4 m-es, 140 mm kötélből 2,5 m magas kereszttartóhoz. A hintaállvány acél, horganyzott, hintacsuklókkal, biztonsági lánccal. Ütéscsillapitó talaj legkisebb mérete: 8,5 x 3,5 m Az ár a hintát és a kötelet tartalmazza.
Az ár nem tartalmazza a szállítási és telepítési költséget!
| Cikkszám | HI-115 kötélhinta |
| Raktárkészlet | elérhető |
| Garancia | 1 év |
| Súly | 170 kg |
| Alapanyag | acél, horganyzott állványon 140 mm kötélből ülőke |
| Méret | 3578x1558x2742 mm |
| Ajánlott korcsoport | 4-14 év |
| Szállítási adatok | Egységenként szállítható. |
| Tanúsítvány szám | TÜV SÜD |
| Tanúsítási szabványok | MSZ EN-1176-1 és 1176-2 +AC. szabvány szerint |