MANY játszóvár FJV-1003 Az eszköz mérete: 6,99 x 4,21 x 3,41 m Szabadesés magassága: 2,3 m Legkisebb tere: 10,69 x 7,61 m Ütéscsillapító talaj kiépítése szükséges! Az ár nem tartalmazza a szállítási és telepítési költséget és az ütéscsillapító talaj kiépítését.
| Cikkszám | MANY játszóvár FJV-1003 |
| Raktárkészlet | elérhető |
| Garancia | 1 év |
| Súly | 375 kg |
| Alapanyag | Telitett borovi fenyő tartóoszlopok és lécek, műanyag csúszdák, porszórt minősitett acél mászórudak és híd |
| Méret | 6,99 x 4,21 x 3,41 m |
| Ajánlott korcsoport | 3-14 év |
| Szállítási adatok | Egységekben szállítva. Legnagyobb darabja: 1500x1500x3100 mm |
| Tanúsítvány szám | M6 69268456 0001 |
| Tanúsítási szabványok | MSZ EN 1176-1 és 1176-3 |