Varsó játszóvár: Mérete: 8,65 x 6,85 x 4,10 m Szabadesés magassága: 1,8 m Legkisebb tere: 10,15 x 10,35 m Ütéscsillapító talaj kiépítése szükséges. Az ár nem tartalmazza a szállítási és telepítési költséget illetve az ütéscsillapító kialakítását.
| Cikkszám | Varso játszóvár FJV-1024. |
| Raktárkészlet | elérhető |
| Garancia | 1 év |
| Súly | 575 kg |
| Alapanyag | Telitett borovi fenyő tartóoszlopokból és telitett deszkákból álló eszköz. A csúszdatestek duplafalú müanyagből és polyeszterből készültek, a kötelek acélbetétesek, melyeket roppanó csomópontokkal rögzitettek, a hinta felső rudja minősitett acélból készült, melyen 2 db alubetétes gumibevonatos hintaülőke van felszerelve. A mászókövek müanyagból vannak. |
| Méret | 8,65 x 6,85 x 4,10 m |
| Ajánlott korcsoport | 3-14 év |
| Szállítási adatok | Egységenként szállítható. Legnagyobb darabja: 1000x1000x4100 mm |
| Tanúsítvány szám | M6 69268455 0001 |
| Tanúsítási szabványok | MSZ EN 1176-1; 1176-2; 1176-3; 1176-6: |