Végtagok formálására, erősítésére és mozgékonyságának növelésére szolgáló eszköz.
Leírás:
Álljon a pedálokra és fogja meg a kapaszkodót, majd kezdjen el lépegetni, mintha gyalogolna.
Gyakoroljon 3 x 5 percet a ciklusok között 5másodperces szüneteket tartva.
Mérete: 65 x 162 x 169 cm
Legkisebb tér nagysága: 3,65 x 4,62 m
| Cikkszám | UF-8432 Gyaloglógép |
| Raktárkészlet | elérhető |
| Garancia | 1 év |
| Súly | 140kg |
| Méret | 65 x 162 x 169 cm |
| Ajánlott korcsoport | 14 éves kortól vagy 140cm magaság felett |
| Szállítási adatok | Darabokban szállítható. |
| Tanúsítási szabványok | MSZ EN 16630:2015 |