Koordináció és egyensúly javítására. Segíti a tüdő és a szív működését, valamint növeli az alsó végtagok mozgékonyságát.
Álljon a pedálokra és fogja meg a kapaszkodókat. Keresse meg egyensúlyi központját , majd egyenes háttal kezdjen lépegető mozgást végezni. A lépések , kilengések ne legyenek erőltetettek,kényszeredettek!
Gyakoroljon minimum 10 percet az eszközön.
Az ár nem tartalmazza a telepítési és szállítási költséget!
Mérete : 67 x 197 x 143 cm
Legkisebb tér : 3,67 x 4,97 m
| Cikkszám | UF-8433 Sétáló - Lábemelő Gép |
| Raktárkészlet | elérhető |
| Garancia | 1 év |
| Súly | 70 kg |
| Alapanyag | Pórszort acél |
| Méret | 67 x 197 x 143 cm |
| Ajánlott korcsoport | 14 éves kortól vagy 140cm magaság felett |
| Szállítási adatok | Darabokban szállítható. |
| Tanúsítási szabványok | MSZ EN 16630:2015 |