UF-8434 Dupla Lábtológép
Üljön a székre ,támaszkodjon neki a háttámlának, lábait behajlitva helyezze a pedálra , majd óvatosan nyomja el magát addig,amig kiegyenesedik a lába.
Végezze a lábnyújtásokat 3 x10 -12 alkalommal.
ciklusok közt 5 másodperces szüneteket tartva.
Mérete : 40 x 185 x 180 cm
Legkisebb tér: 3,40 x 4,85 m
Az ár nem tartalmazza a telepítési szállítási költséget!
| Cikkszám | UF-8434 Dupla lábtológép |
| Raktárkészlet | elérhető |
| Garancia | 1 év |
| Súly | 90kg |
| Alapanyag | Pórszort acél |
| Méret | 40 x 185 x 180 cm |
| Ajánlott korcsoport | 140cm magasságtól vagy 14 év kor felett. |
| Szállítási adatok | Egyben szerelve. |