Az ár nem tartalmazza a szállítási és telepítési költséget!
Mellizom erősítésére szolgáló eszköz.
Ülljön a székre, fogja meg mindkét kezével a kapaszkodót és tolja el magától a kart, majd engedje vissza.
Többször ismételje meg a gyakorlatot.
Végezzen 3 x 10 - 12 karnyomást . A ciklusok között 5 másodperce szüneteket tartva.
Mérete : 135 x 75 x 200 cm
Legkisebb tér : 435 * 375 cm
| Cikkszám | UF-8438 Dupla Mellizom Erősítő |
| Raktárkészlet | elérhető |
| Garancia | 1 év |
| Súly | 120kg |
| Alapanyag | Pórszort acél. |
| Méret | 135 x 75 x 200 cm |
| Ajánlott korcsoport | 14 éves kortól vagy 140cm magaság felett |
| Szállítási adatok | Egyben szerelve. |