UF-8439 Dupla Oldalírányú Lengő :
Láb és derék erősítésére ,valamint hasizomerősítésére szolgáló eszköz.
Álljon rá a pedálra,kapaszkodjon a kapaszkodóba. Lábait hajlitsa meg egy kicsit,majd óvatósan lendítse balra majd jobbra a lábait.
Végezzen lábnyújtásokat 3 x 10 -12 alkalommal , a cikluisok között 5 másodperces szüneteket tartva.
Mérete : 80 x 124 x 120 cm
Legkisebb tér : 3,80 x 4,24 m
Az ár nem tartalmazza a szállítási és telepítési költséget!
| Cikkszám | UF- 8439 Dupla Oldalirányú Lengő |
| Raktárkészlet | elérhető |
| Garancia | 1 év |
| Súly | 70kg |
| Alapanyag | pórszort acél |
| Méret | 80 x 124 x 120 cm |
| Ajánlott korcsoport | 14 éves kortól vagy 140cm magaság felett |
| Szállítási adatok | Egyben szerelve. |