Hát-,mellizom erősítésére szolgáló eszköz.
Leírás:
Üljön a székre, fogja meg mindkét kezével a kapaszkodót és húzza le a kart,tolja el magától a kart, majd engedje vissza.
Többször ismételje meg a gyakorlatot.
Végezzen 3 x 10- 12 karhúzást/tolást a ciklusok között 5 másodperces szüneteket tartva.
Mérete : 135 x 75 x 200 cm
Legkisebb tér : 4,35 x 3,75 m
Az ár nem tartalmazza a telepítési és szállítási kötséget!
| Cikkszám | UF-8440 Hát -, Mellizom erősítő gép |
| Raktárkészlet | elérhető |
| Garancia | 1 év |
| Súly | 75kg |
| Alapanyag | pórszort acél |
| Méret | 135 x 75 x 200 cm |
| Ajánlott korcsoport | 14 éves kortól vagy 140cm magaság felett |
| Szállítási adatok | Egyben szerelve. |
| Tanúsítási szabványok | MSZ EN 16630:2015 |