Álljon szembe vagy oldalra a kerékhez, fogja meg a kapaszkodót az egyik kezével, és tekerje el a kereket, majd ismételje meg a másik kezével is. Végezze a gyakorlatot minimum 1 percig felváltva mindkét kezével,majd ismételje meg 3x. Ne legyen kényszeredett és erőltetett a mozgása!
Az ár nem tartalmazza a szállítási és telepítési költséget!
Mérete : 73 x 92 x 188 cm
Legkisebb tér nagysága : 373 x 392 cm
| Cikkszám | UF-8442 Forgatható Kerék |
| Raktárkészlet | elérhető |
| Garancia | 1 év |
| Súly | 60 kg |
| Alapanyag | Pórszort acél. |
| Méret | 73 x 92 x 188 cm |
| Ajánlott korcsoport | 14 éves kortól vagy 140cm magaság felett |
| Szállítási adatok | Egyben szerelve. |