UF-8433 Sétáló - Lábemelő gép:
Álljon a pedálokra és fogja meg a kapaszkodót ,majd egyenes háttal kezdjen lépegető mozgást végezni. A lépések ne legyenek erőltetettek , kényszeredettek. Gyakoroljon minimum 10 percet az eszközön.
Az ár nem tartalmazza a telepítési és szállítási költséget!
Méret : 57 x 110 x 176 cm
Legkisebb tér nagysága : 3,57 x 4,10 m
| Cikkszám | UF-8444 Elliptikus Gép |
| Raktárkészlet | elérhető |
| Garancia | 1 év |
| Súly | 66 kg |
| Alapanyag | pórszort acél |
| Méret | 57 x 110 x 176 cm |
| Ajánlott korcsoport | 14 éves kortól - 140 cm magasságtól |
| Szállítási adatok | Egyben szerelve. |