Álljon a pedálokra és fogja meg a kapaszkodót,
majd kezdjen lovagló mozgást végezni.
Gyakoroljon 3 x 5 percet a ciklusok között 5
másodperces szüneteket tartva.
Az ár nem tartalmazza a szállítási és telepítési költséget!
Mérete : 75 x 100 x 140 cm
Legkisebb tér : 3,75 x 4,00 m
| Cikkszám | UF-8445 Lovaglógép |
| Raktárkészlet | elérhető |
| Garancia | 1 év |
| Súly | 60 kg |
| Alapanyag | Pórszort acél |
| Méret | 75 x 100 x 140 cm |
| Ajánlott korcsoport | 14 éves kortól - 140 cm magasságtól |
| Szállítási adatok | egyben szerelve |
| Tanúsítási szabványok | MSZ EN 16630:2015 |