UF-8446 Függeszkedő:
Fogja meg a kapaszkodót mindkét kezével és függeszkedjen az eszközön.
Ne legyen erőltetett és kényszeredett a mozgása!
Gyakoroljon 3 x 5 percet naponta.
Az ár nem tartalmazza a telepítési és szállítási költséget!
Mérete : 1,2 x 1,2 x 2,2 m
Legkisebb tér nagysága : 4,2 x 4,2 m
| Cikkszám | UF-8446 Függeszkedő |
| Raktárkészlet | elérhető |
| Garancia | 1 év |
| Súly | 45kg |
| Alapanyag | Porszórt acél |
| Méret | 1,2 x 1,2 x 2,2 m |
| Ajánlott korcsoport | 140cm magasságtól és 14 év felett |
| Szállítási adatok | Egyben szerelve. |