UF-8448 Derék-és lábizom erősítő gép:
Mérete: 1,00 x 1,00 x 1,20 m
Legkisebb tér : 400 x 400 cm
Álljon rá párhuzamossan két lábbal a forgó részre, majd kezeivel kapaszkodjon. Jobb illetve bal oldalra forgassa csipőjét.
Mindkét oldalra 3x 10-12-szer ismételje a gyakorlatot 5mp-es szüneteket tartva.
Álljon rá a lábtartóra, kapaszkodjon kezeivel és végezzen terpeszállást lábaival, úgy hogy nem emeli fel lábait a
lábtartóról. Végezze 3x 10-12-szer a gyakorlatot 5mp-es szünetekkel.
A mozgás ne legyen erőltetett és kényszeredett.
Az ár nem tartalmazza a telepítési és szállítási költséget!
| Cikkszám | UF-8448 derék- és lábizom erősítő |
| Raktárkészlet | elérhető |
| Garancia | 1 év |
| Súly | 90 kg |
| Alapanyag | Porszórt acél |
| Méret | 1,00 x 1,00 x1,20 m |
| Ajánlott korcsoport | 14 éves kortól - 140 cm magasságtól |
| Szállítási adatok | Egységenként szállítva. |