Koordináció és egyensúly javítására . Segíti a tüdő és a szív egészséges mükődését,valamint növeli az alsó végtagok mozgékonyságát.
Álljon a pedálokra és fogja meg a kapaszkodót. Keresse meg egyensúlyi középpontját,majd egyenes háttal kezdjen lépegető mozgást végezni.
A lépések ,kilengések ne legyenek erőltetettek ,kényszeredettek.
Gyalogoljon minimum 10 percet az eszközön.
Mérete : 39 x 108 x 120 cm
Legkisebb tér : 4,08 x 3,39 m
Az ár nem tartalmazza a szállítási és telepítési költséget!
| Cikkszám | UF-8453 Légbenjáró |
| Raktárkészlet | elérhető |
| Garancia | 1 év |
| Súly | 45kg |
| Alapanyag | Pórszort acél. |
| Méret | 39 x 108 x120 cm |
| Ajánlott korcsoport | 140cm magasságtól vagy 14 év kor felett. |
| Szállítási adatok | Egyben szerelve. |