Az ár nem tartalmazza a telepítési és szállítási költséget!
Hasizom erősítés és mozgáskoordinációt fejlesztő eszköz.
Méret : 40 x 150 x 140 cm
Legkisebb tér : 340*450 cm
Fogja meg a kapaszkadót,majd végezzen jobb-bal irányú forgó mozgást hasizmára terhelve.
Végezzen 4*2 perces folyamatos mozgást. 3 perces szünetekkel.
| Cikkszám | UF-8460 |
| Raktárkészlet | elérhető |
| Garancia | 1 év |
| Súly | 30 kg |
| Alapanyag | porfestett acél |
| Méret | 40 x 150 x 140 cm |
| Ajánlott korcsoport | 14 éves kortól - 140 cm magasságtól |
| Szállítási adatok | egyben szerelve |