Karok, váll, hát és comb erősítésére használható testedző és mozgáskoordinációt fejlesztő eszköz.
Leírás
Ülljön fel az ülőkére, lábait helyezze a lábtartókra.
Fogja meg a kapaszkodókat és külön vagy egyszerre
húzza maga felé a karokat.
Végezzen 3 x 10 gyakorlatot, közöttük 5 másodperc
szüneteket tartva.
Mérete : 80 x 148 x 73 cm
Legkisebb tér : 3,80 x 4,48 m
Az ár nem tartalmazza a szállítási és telepítési költséget!
| Cikkszám | UF-8469 Evezőpad |
| Raktárkészlet | elérhető |
| Garancia | 1 év |
| Súly | 64kg |
| Alapanyag | pórszort acél |
| Méret | 80 x 148 x 73 cm |
| Ajánlott korcsoport | 14 éves kortól vagy 140cm magaság felett |
| Szállítási adatok | Egyben szerelve. |