UF-8470 Tripla Hasizom Forgó gép:
A korongra állva mindkét lábbal jobbra és balra forgatjuk a csípőnket.
A terméket 140cm feletti illetve 14év kor feletti személy használhatja!
Az ár nem tartalmazza a szállítási és telepítési költséget.
Méret :D=158 cm
Legkisebb tér nagysága : R=229 cm
| Cikkszám | UF-8470 Tripla Hasizom Forgó Gép |
| Raktárkészlet | elérhető |
| Garancia | 1 év |
| Súly | 110 kg |
| Alapanyag | porszórt acél |
| Méret | D=158 cm R= 229 cm |
| Ajánlott korcsoport | 14 éves kortól vagy 140cm magaság felett |
| Szállítási adatok | Egységenként szállítható. |