A hát masszírozására alkalmas eszköz.
Az ár nem tartalmazza a szállítási és telepítési költséget.
Mérete : 65 x 175 x 175 cm
Legkisebb tér nagysága : 365 x 475 cm
| Cikkszám | UF-8515 Hátmasszírozó Gép |
| Raktárkészlet | elérhető |
| Garancia | 1 év |
| Súly | 83 kg |
| Alapanyag | pórszort acél |
| Méret | 65 x 175 x 175 cm |
| Ajánlott korcsoport | 14 éves kortól vagy 140cm magaság felett |
| Szállítási adatok | Egyben szerelve. |
| Tanúsítási szabványok | MSZ EN 16630:2015 |