Az ár nem tartalmazza a telepítési és szállítási költséget!
Az eszköz erősíti a láb izmait és fokozza a keringést.
Üljön fel a biciklire, fogja meg a kapaszkodókat, és egyenletesen kezdje el tekerni a biciklit. Ha nehezíteni szeretne akkor
váltogassa a gyors és lassú tekerést. Gyakoroljon minden nap minimum 10percet.
Mozgás ne legyen erőltetett, kényszeredett.
Mérete : 50 x 90 x 130cm
Legkisebb tér nagysága : 350 x 390 cm
| Cikkszám | UF8544 Bicikli |
| Raktárkészlet | elérhető |
| Garancia | 1 év |
| Súly | 49 kg |
| Alapanyag | porszórt acél tartószerkezet |
| Méret | 50 x 90 x 130 cm |
| Ajánlott korcsoport | 14 éves kortól vagy 140cm magaság felett |
| Szállítási adatok | Egyben szerelve. |
| Tanúsítási szabványok | MSZ EN 16630:2015. |