Az ár nem tartalmazza a szállítási és telepítési költséget!
Mérete : 150 x 156 x 200 cm
Legkisebb tér : 4,50 x 4,56 m
Hátunkkal a bordásfalat érintve, két karba kapaszkodva, páros lábat felhúzzuk. Az eszköz másik oldalán, lehetőség nyílik
saját testsúlyunk húzodzkodására.
A mozgás ne legyen erőltetett, kényszeredett
| Cikkszám | UF-8545 Kar-has-láb erősítő |
| Raktárkészlet | elérhető |
| Garancia | 1 év |
| Súly | 60 kg |
| Alapanyag | Porszórt acél |
| Méret | 150 x 156 x 200 cm |
| Ajánlott korcsoport | 14 éves kortól vagy 140cm magaság felett |
| Szállítási adatok | Egyben szerelve. |
| Tanúsítási szabványok | MSZ EN 16630:2015 |