Az ár nem tartalmazza a telepítési és szállítási költséget!
Mindkét kezünkkel vagy akár egy kézzel tudunk függeszkedni az eszközön. Két kézzel kapaszkodva át is lehet pördülni az eszközön.
Méret : 10 x 360 x 220 cm
Legkisebb tér nagysága : 310 x 660 cm
| Cikkszám | UF-8546 Függeszkedő Rudak |
| Raktárkészlet | elérhető |
| Garancia | 1 év |
| Súly | 70 kg |
| Alapanyag | Porszórt acél |
| Méret | 10 x 360 x 220 cm |
| Ajánlott korcsoport | 14 éves kortól vagy 140cm magaság felett |
| Szállítási adatok | Darabokban szállítható. |
| Tanúsítási szabványok | MSZ EN 16630:2015 |