Az ár nem tartalmazza a szállítási és telepítési költséget!
Két kezünkkel a fektetett bordásfalszerű eszköz első fokába kapaszkodva a következő fokig nyújtva húzzuk magunkat, vagyis függeszkedünk rajta.
A mozgás ne legyen erőltetett, kényszeredett.
Mérete : 80 x 250 x 220 cm
Legkisebb tér nagysága : 380 x 550 cm
| Cikkszám | UF-8547 Fekvő létra |
| Raktárkészlet | elérhető |
| Garancia | 1 év |
| Súly | 67 kg |
| Alapanyag | porszórt acél |
| Méret | 80 x 250 x 220 cm |
| Ajánlott korcsoport | 14 éves kortól vagy 140cm magaság felett |
| Szállítási adatok | Darabokban szállítható. |
| Tanúsítási szabványok | MSZ EN 16630:2015 |