Álljon a pedálokra és fogja meg a kapaszkodót ,majd egyenes háttal kezdjen lépegető mozgást végezni.
A lépések ne legyenek erőtetettek , kényszeredettek.
Gyakoroljon minimum 10 percet az eszközön naponta.
Legkisebb tér : 3,63 x 4,05 m
Méret : 63 x 105 x 135 cm
Az ár nem tartalmazza a szállítási és telepítési költséget!
| Cikkszám | UF-8548 Sífutó |
| Raktárkészlet | elérhető |
| Garancia | 1 év |
| Súly | 50 kg |
| Alapanyag | Porszórt acél |
| Méret | 63 x 105 x 135 cm |
| Ajánlott korcsoport | 14 éves kor vagy 140 cm felett |
| Szállítási adatok | Egyben szerelve. |
| Tanúsítvány szám | Üzemeltető kötelessége |
| Tanúsítási szabványok | MSZ EN 16630:2015. |