Az ár nem tartalmazza a szállítási és kezelési költséget!
Álljon a lábtartókra, kapaszkodjon meg és végezzen ellentétes mozgást lábaival és kezeivel,
így átmozgatja a test jobb és bal oldalát. Ismételje 3 x 10-12 alkalommal, 5mp-es szüneteket
tartva.
A mozgás ne legyen kényszeredett, erőltetett.
Méret : 74 x 112 x 150 cm
Legkisebb tér nagysága : 374 x 412 cm
| Cikkszám | UF-8549 Dupla Taposógép |
| Raktárkészlet | elérhető |
| Garancia | 1 év |
| Súly | 105 kg |
| Alapanyag | Porszórt acél |
| Méret | 74 x 112 x 150 cm |
| Ajánlott korcsoport | 14 éves kor felett vagy 140 cm magasságtól |
| Szállítási adatok | Egyben szerelve. |
| Tanúsítási szabványok | MSZ EN 16630:2015 |