Az ár nem tartalmazza a szállítási és kezelési költséget.
Álljon a lábtartókra, kapaszkodjon meg és végezzen ellentétes mozgást lábaival és kezeivel, így átmozgatja a test jobb és bal oldalát. Ismételje 3 x 10-12 alkalommal, 5mp-es szüneteket tartva.
A mozgás ne legyen kényszeredett, erőltetett!
Mérete : 70 x 74 x 150 cm
Legkisebb tér nagysága : 370 x 374 cm
| Cikkszám | UF-8558 Szimpla Taposógép |
| Raktárkészlet | elérhető |
| Garancia | 1 év |
| Súly | 55kg |
| Alapanyag | porszórt acél |
| Méret | 70 x 74 x 150 cm |
| Ajánlott korcsoport | 14 éves kortól vagy 140cm magaság felett |
| Szállítási adatok | Egyben szerelve. |
| Tanúsítási szabványok | MSZ EN:16630:2015 |